Protonové centrum

Pro pacienty Proton Therapy Center (PTC) i jejich rodinné příslušníky máme připravený speciální ubytovací program.

Chápeme, že jezdíte do Prahy častěji, a proto pro Vás připravíme ubytování šité přímo na míru.

Pošlete nám svůj dotaz a my Vám obratem zašleme nabídku upravenou dle Vašich požadavků.

Jelikož se náš Villa Stírka nachází ve vzdálenosti 200 metrů od Protonového centra, jsme ideálním řešením pro pacienty nebo jejich blízké, kteří hledají ubytování v Praze v blízkosti centra.

Specializované služby:
– jsme schopni zajistit non-stop lékařskou asistenci
– V případě speciálních požadavků na stravu Vám rádi připravíme menu přesně dle Vašich potřeb

Chápeme, že se nacházíte v nelehké životní situaci, a proto nám dovolte postarat se o Vaše klidné a příjemné ubytování behěm Vašeho pobytu v Praze.

O protonovém centru

Proton Therapy Center léčí onkologická onemocnění a poskytuje kompletní diagnostickou péči. Léčí rakovinné nádory pomocí nejmodernější metody protonové léčby. Ta spočívá v ozařování paprskem protonových částic, přesně cíleným na ložisko nádoru. Léčba je maximálně efektivní a představuje menší riziko vedlejších účinků než metody radioterapie, chemoterapie či biologické léčby.

Ubytování pro nemocnici Bulovka

Ideální řešení pro pacienty a jejich příbuzné, kteří preferují klidné a domácké prostředí a nechtějí trávit čas ve sterilních nemocničních prostorách. Náše Villa Stárka nabízí stylové ubytování v deseti pokojích s výhledem do zahrad Villy,  nebo na Prahu.
Našim klientům vycházíme všemožně vstříc, to znamená, že jsme připravili nabídku ubytování tak, aby byla dostupná pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty.
Villa Stírka se nachází v sousedství fakultní nemocnice Bulovka, dostupnost pro pacienty a jejich příbuzné je tedy ideální, a to jak autem tak pěšky nebo hromadnou dopravou (dostupnost 5 – 10 minut).